Sosyal Medya

AD & GT Hukuk Bürosu'na Hoşgeldiniz.

AD & GT Hukuk Bürosu 2018 Yılında Av. Tarık Gökhan TOSUN ve Av. Aslıhan DUMLU girişimi ile kurulmuş olup faaliyetlerini alanında deneyimli hukukçu kadroları ile sürdürmektedir.

GÜÇLÜ ve KARARLI

Hukuki ihtiyaçlarınızda alanında uzman, bilgi ve deneyimi üst düzeyde avukatlardan kararlı ve güçlü hukuki destekler sunmaktayız.

KURUMSAL YAPI

Kurulduğu ilk günden itibaren kurumsallığı ilke edilenen hukuk büromuz, müvekkilleri ile şeffaf, adil ve kurum kültürü ve etik değerleri çerçevesinde hizmetler sunmaktadır.

DENEYİMLİ KADRO

Türkiye'nin en önemli şirketlerinde Hukuk alanında üst düzey yöneticilik deneyimleri bulunan ekibimiz, uzman olduğu konularda size en pratik ve ulaşılabilir çözümleri üretmek üzerine hareket etmektedir.

YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

Her alanda olduğu gibi hukuk alanında da günün koşullarına adapte olmak ve emsal kararları takip etmek gerekmektedir. Kurumumuz hukuki veri tabanını sürekli güncellemekte ve geliştirmektedir.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

Ticaret ve Şirketler Hukuku

Ticaret Hukuku, bir ticari işletmenin yaptığı ve yapacağı işlerden doğan yaptırımların belirlenmesi ve sorumluluk kapsamına girebilmesini temel hatlarıyla ortaya koyan yasal düzenlemelerdir.

Fikri Mülkiyet Hukuku

Müvekkillerimize marka, patent hukuku başta olmak üzere, faydalı tasarım, telif hakları, marka – patent lisans sözleşmeleri dahil fikri mülkiyet haklarının her alanında danışmanlık vermekteyiz.

Vergi ve İdare Hukuku

Vergi her devletin vatandaşından ve çalışanından verdiği hizmet karşılığı aldığı bir ödemedir. Herkes vergi ödeme yükümlülüğüne tabidir, ama ne yazık ki bazı durumlarda usulsüzlükler olmaktadır.

Birleşmeler ve Devralmalar

Ticaret şirketlerinin birleşmelerine, bölünmelerine ve tür değiştirmelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 134 ilâ 194'üncü maddeleri uygulanır.

İş Hukuku

İş Hukuku, 2003 yılında çıkarılan ve ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda revize edilen 4857 Sayılı İş Kanuna bağlı çalışan işçi-işveren arasında taraflardan birinin veya her ikisinin hak, ceza, ücret, çalışma, izin ve iş sözleşmesi konularını düzenlemektedir.

Tüketici Hukuku

Tüketici hukuku hayatın her alanında çok önemli yer tutmaktadır. Özellikle bu hukuk kapsamındaki haklarını bilmeyen tüketiciler, yaşadıkları birçok sorunda haklarını alamamakta ve haklı iken haksız duruma düşmekteler.

20+

Yıllık

Deneyim

AD&GT Hukuk Bürosu; teknolojinin, zamanın ve rekabetin en önemli unsur olduğu günümüzde, profesyonel ekibiyle, zamanında ve etkin hukuki çözümler üretir.

AD & GT HUKUK BÜROSU

AD & GT Hukuk Bürosu uzman hukukçu kadrosu ve deneyimli ekibi ile birlikte bireysel ve kurumsal müvekkilerine hizmet vermektedir.

Hukuki Danışmanlık

İhtiyacınız olan konularda Hukuki Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Kurumsal Hukuki Destek

Kurumların hukuk departmanlarını yönetmekte ve iş modelleri geliştirmekteyiz.

Dava & Dosya Takibi

Alanında uzman alt kadrolarımız teknolojiyi etkin kullanır.

İcra & İflas

İcra ve İflas Hukuku dosyalarında deneyimli ekibimiz fark yaratmaktadır.

Uzman Hukukçu Kadromuz

İdari Kadromuz