Sosyal Medya

Anasayfa HAKKIMIZDA

AD & GT HUKUK BÜROSU

HAKKIMIZDA

1. Deneyim ve uzmanlık
Bireylere ve işletmelere hukuki danışmanlık ve temsil sağlama konusunda onlarca yıllık deneyime sahip tam hizmetli bir hukuk bürosuyuz. Avukatlarımız, uygulama alanlarımızla ilgili yasa ve yönetmelikler hakkında derinlemesine bilgi sahibidir ve hukuk alanındaki en son gelişmelerden haberdar oluruz.

2. Güvenilir danışmanlar
Müvekkillerimiz, kendi çıkarlarına en uygun hukuki danışmanlık ve temsil hizmetini sağlamamız konusunda bize güvenmektedir. Müvekkillerimizin güvenilir danışmanları oluyor, karmaşık hukuki meselelerde yol gösteriyor ve yasalar çerçevesinde hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

3. Özelleştirilmiş çözümler
Her müvekkilin kendine özgü durumunu ve hedeflerini anlamak için zaman ayırıyor ve özel ihtiyaçlarını karşılayan özel yasal çözümler geliştiriyoruz. Herkese uyan tek bir yaklaşım hukukta işe yaramaz bu nedenle bizler her bir müvekkil için özelleştirilmiş stratejiler geliştiriyoruz.

4. Sonuç odaklı savunucular
Avukatlarımız müvekkillerimizin kendilerini adamış savunucularıdır. Yasal ve etik sınırlar içinde kalarak müvekkillerimizin çıkarlarını agresif bir şekilde takip ediyoruz. İster müzakere ister dava veya diğer yollarla olsun, ele aldığımız her konuda mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için çalışıyoruz.

5. Ekonomiklik
Yüksek kaliteli hukuki hizmetler sunarken, birçok birey ve işletmenin sınırlı bütçelerle çalıştığının farkındayız. Mümkün olan her yerde uygun fiyatlı seçenekler sunmaya çalışıyor ve her müvekkilin koşullarına uygun farklı ücret yapılarını tartışıyoruz. Amacımız, müvekkillerimizin mali durumları ne olursa olsun ihtiyaç duydukları hukuki yardıma erişebilmelerini sağlamaktır.

6. Fiyatlandırma konusunda şeffaflık
Uygun fiyatlı kalırken, yasal ücretlerimiz konusunda da tam şeffaflık için çalışıyoruz. Mümkün olduğunca net, önden tahminler sunuyor ve müvekkillerimizin bütçelerine uygun farklı ödeme seçeneklerini tartışıyoruz. Hukuki meselelerin ele alınmasıyla ilgili zaman ve maliyetler hakkında düzenli güncellemeler sağlıyoruz. Müvekkillerimizin buna göre planlama ve bütçe yapabilmeleri için ücretlerimizle ilgili sürprizleri en aza indirmeye çalışıyoruz.

Hukuki sorunların müvekkillerimiz için stres ve belirsizliğe neden olabileceğinin farkındayız. Ekibimiz şefkatli ve düşünceli olup, her bir müvekkilin kendine özgü durumunu ve önceliklerini tam olarak anlamak için onları yakından dinler. Kaygıları hafifletmek ve hukukun kafa karıştırıcı yönlerini empatiyle açıklığa kavuşturmak için çalışıyoruz. Özenli bir avukatlık hizmeti sunarken, müvekkillerimizin kendileri ve sevdikleri için en iyi kararları almalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
Firmamızda, açık iletişim ve güven yoluyla müşterilerimizle kalıcı ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Müvekkillerimizi soru sormaya ve geri bildirimde bulunmaya teşvik ediyoruz, böylece hizmetlerimizin zaman içinde değişen ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayabiliyoruz. Müvekkillerimizin bakış açılarını dikkatle dinleyerek, uygulamalarımızı iyileştirme ve büyütme fırsatlarını belirleyebiliriz. En iyi hukuki sonuçlara ulaşmada bir ortaklık ve ekip çalışması duygusu geliştirmek için müvekkillerimizle açık bir diyalog sürdürmeyi amaçlıyoruz.
Hukuki konuların karmaşık ve stresli olabileceğinin farkındayız. Güvenilir danışmanlar olarak, karmaşık kavramları müvekkillerimizin anlayabileceği açık, pratik adımlara dönüştürmeye çalışıyoruz. Gerekli hassasiyeti koruyarak hukuk dilini sade bir dile çeviriyoruz. Seçenekleri tarafsız bir şekilde sunarak, müvekkillerimizi kendi bireysel koşullarına ve önceliklerine göre iyi bilgilendirilmiş kararlar vermeleri için güçlendiriyoruz. Amacımız, müvekkillerimizin hukuk sisteminde açıklık, güven ve gönül rahatlığıyla yol almalarına yardımcı olmaktır.

Dürüstlük ve Profesyonellik

Müvekkillerimiz, hukuki sorunlarını en üst düzeyde dürüstlük ve profesyonellikle ele almamız konusunda bize güvenmektedir. Asla kestirme yollara başvurmayız veya tutamayacağımız sözler vermeyiz. Yetki alanımızdaki avukatların uyması gereken en yüksek etik ve mesleki standartlara bağlıyız. Müvekkillerimiz, her zaman kendi menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğimize ve kendilerini yasaların çizdiği sınırlar içerisinde gayretle temsil edeceğimize güvenebilirler.

Şeffaflık ve İletişim

Şeffaflık ve açık iletişimin müvekkillerimizle güven inşa etmek için gerekli olduğunun farkındayız. Müvekkillerimizi hukuki meselelerinin durumu ve kendilerini etkileyebilecek her türlü gelişme hakkında bilgilendiriyoruz. Müvekkillerimizin sorularını derhal yanıtlıyor ve hukuki meseleleri sade bir dille açıklıyoruz. Müvekkillerimiz yolun her adımında bizden ne beklemeleri gerektiğini bilirler.

Duyarlılık

Müvekkillerimizin, sorunlar ortaya çıktığında ulaşılabilir ve duyarlı olmamıza ihtiyaç duyduklarının farkındayız. Avukat ekibimiz, ister telefonla, ister e-postayla veya yüz yüze görüşmelerle olsun, müvekkil taleplerine ve ihtiyaçlarına derhal yanıt vermeyi taahhüt eder.
Müvekkillerimizin desteklendiklerini hissetmeleri için hızlı tepki süreleri ve takip için çabalıyoruz.

Verimli Süreçler

Tüm hukuki meseleleri verimli ve uygun maliyetli bir şekilde ele alıyoruz. Müvekkillerimize hizmetlerimizin maliyetini aşan bir değer sunmamızı sağlayan teknoloji, sistem ve süreçlerden yararlanıyoruz. Müvekkillerimizin çıkarları en önemli önceliğimiz olmaya devam ederken aynı zamanda yasal harcamalarını da yönetiyoruz.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişim felsefesi ile alanında uzman deneyimli kadromuzu her an geliştirmek ve teknolojiyi etkin kullanarak uluslararası kalitede hukuki hizmetler sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Hukuk büromuz tüm müvekkillerinin maddi ve manevi haklarını tüm platformlarda sonuna kadar korumak, savunmak ve gerektiğinde geri almayı birinci önceliği olarak belirlemektir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Adil, Şeffaf, Dürüst ve Uluslararası Etik Kuralları istisna gözetmeksizin uygulamak ve müvekkil – avukat ilişkisinde her koşulda Kişisel Verilerin Güvenliği İlkelerine uygun olarak hareket etmektir.

Kariyer Fırsatları

AD & GT Ailesine katılmak için info@adgthukuk.com adresine başvurularınızı iletebilirsiniz.