Av. Şeyma BAYKAL

Hakkında
Şeyma Baykal Hukuk  ve Danışmanlık Bürosu; Adaletin etkin ve zamanında uygulanabilmesi amacıyla, çağımız ihtiyacına uygun ve etkili hususi çözümler üreterek müvekkillerine hizmet etmeyi amaçlar.
Şeyma Baykal Hukuk  ve Danışmanlık Bürosu; teknolojinin, zamanın ve rekabetin en önemli unsur olduğu günümüzde, profesyonel ekibiyle, zamanında ve etkin hukuki çözümler üretir.
Şeyma Baykal Hukuk  ve Danışmanlık Bürosu; gerçek ve tüzel kişiler ile birlikte kurum ve kuruluşlara hizmet vermek amacıyla, tüm hukuki ve teknik altyapısı ile birlikte avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmak için 2017 yılında Av. Rabia Şeyma Baykal tarafından kurulmuştur. İstanbul ‘da bulunan büromuz, hem yurt dışı hem de ülke genelinde hizmet vermektedir.
Şeyma Baykal Hukuk  ve Danışmanlık Bürosu ; müvekkillerine sunduğu hukuk ve danışmanlık kapsamında; Şirketler Hukuku,Ceza Hukuku,İdare Hukuku ayrıca Tazminat Hukuku ,İş Hukuku, İcra Hukuku ve Ticaret Hukuku , olmak üzere alanında  her sektörün ihtiyacına uygun hizmet sunmaktadır.