Sertifikalarımız

ÖZGEÇMİŞ

Av. Halil Yaşar Hakkında

Eskişehir’deserbest Avukatlık yapmakta Halil Yaşar, 1976 yılında Uşakta 9 çocuklu bir çiftçi ailesinin en küçük çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Rahmetli babası çiftçi, annesi ise okuma yazma dahi bilmeyen bir Anadolu kadını idi. Buna rağmen rahmetli ana – babası okumanın değerini bilecek kadar ileri görüşlü ve aydındılar.

Ailesi kendisini ve diğer 8 kardeşini türlü zorluklara göğüs gererek toplamda 120 yıl okuttular. Çocukluğunda köyde çobanlık da yapan Sayın YAŞAR gündüzleri tepelerinden geçen uçakları , geceleri de yıldızları sayarlar ve bu sırada da türlü hülyalara dalarlardı…

İlk ve Ortaokulu kendi köyündeki okullarda okuyan Yaşar , liseyi Isparta Gönen Anadolu Öğretmen Lisesinde okumuş, Yüksek Öğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. 2001 Yılında stajını bitirerek severek yaptığı avukatlık mesleğini icra etmeye başladı. 2006 – 2008 yolları arasında Uşak Barosu’ da Yönetim Kurulu üyeliği yaptı.Şu anda bazı sivil toplum kuruluşlarında aktif şekilde çalışmalara devam etmektedir. Halen ceza hukuku savunma avukatlığı yapan Av. Halil Yaşar evli ve 3 erkek çocuk sahibi ve İngilizce biliyor.

Temayül Açıklaması

Temayül Açıklaması

TV Yayını açıklaması

Ak parti Eskişehir milletvekili aday ADAYI avukat halil yaşar temayül açıklaması.

BASIN TOPLANTISI

BASIN TOPLANTISI

Aday Tanıtım Toplantısı

HEDEF 2019 Odaklı, Eskişehir Ak Parti İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen, Avukat Halil Yaşar Aday Adaylığı Tanıtım Basın Toplantısı Videosu. 

MAVİ RADYO PROGRAMI

Mavi Radyo Programı

Haber Ötesi Özel Yayını

Av. Halil Yaşar, Mavi Radyo kanalında Haber Özel programına konuk oldu.

Milletvekilliği adaylık sürecine dair soruları yanıtlarken, kendisi hakkında da önemli bilgilere değindi.

BASINDA BİZ & MAKALELER